<oembed><version>1.0</version><provider_name>Super Clone Dial</provider_name><provider_url>https://www.superclonedial.com/fr</provider_url><author_name>yundic</author_name><author_url>https://www.superclonedial.com/fr/author/yundic/</author_url><title>VACHERON CONSTANTIN-6000V-Oversea-Blue-Dial-42.5mm 1:1 Super Clone Watches</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="ij6nMBeTlo"&gt;&lt;a href="https://www.superclonedial.com/fr/produit/vacheron-constantin-6000v-1/"&gt;VACHERON CONSTANTIN-6000V-Oversea-Blue-Dial-42.5mm 1:1 Super Clone Watches&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://www.superclonedial.com/fr/produit/vacheron-constantin-6000v-1/embed/#?secret=ij6nMBeTlo" width="600" height="338" title="&#xAB;&#xA0;VACHERON CONSTANTIN-6000V-Oversea&#x2013;Blue-Dial-42.5mm 1:1 Super Clone Watches&#xA0;&#xBB; &#x2014; Super Clone Dial" data-secret="ij6nMBeTlo" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;